З 11 грудня на вулицях Вінниці почнуть працювати інспектори з паркування. Спочатку вони проводитимуть інформаційно-роз’яснювальні роботи із водіями щодо дотримання правил паркування на вулицях. Почнуть «рейд» з центру міста.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Шість інспекторів розпочнуть працювати з центру міста. Згодом четверо з них будуть перенаправлені у різні частини Вінниці, двоє інспекторів працюватимуть у центрі. Вони поступово будуть наводити лад на вулицях міста, аби паркування автомобілів відбувалось відповідно до ПДР.

Інспектори працюватимуть з планшетами. Раніше департамент енергетики, транспорту та зв`язку Вінницької міської ради оголосив тендер на закупівлю 8 одиниць персональних комп’ютерів та 6 штук планшетів.

«За результатами моніторингу в центрі міста наявні 778 місць для паркування. Якщо інспектори з паркування виявляють порушення правил дорожнього руху щодо питань стоянки, паркування та зупинки, то вони пояснюють водію автомобіля, що він порушив ПДР та запропонують йому забрати машину. У разі відсутності водія транспортного засобу інспектор з паркування залишає на лобовому склі інформаційну листівку, де буде вказано, що водій порушив правила ПДР.

Така інформаційно-роз’яснювальна робота буде вестися лише на початковому етапі нашої роботи. В подальшому інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР», — каже начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Геннадій Богуславський.

Share: