На форумі 24 грудня «Велике будівництво: дороги та мости» Група компаній «Автострада» презентувала свої топ-об’єкти та макети майбутнього Ямпільського мосту і лівобережної розв’язки Дарницького.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Заступник генерального директора Групи компаній «Автострада» Дмитро Троєкуров взяв участь у сайд-панелі та презентував ключові об’єкти компанії нинішнього дорожньо-будівельного сезону. Це, зокрема, 125 км траси Р-08 та під’їздів до неї, які відновили за 90 днів.

Також на форумі були представлені макети майбутнього Ямпільського мосту, який сполучатиме Україну з Молдовою, та лівобережної розв’язки Дарницького мосту в Києві.

Презентували міністру інфраструктури Олександру Кубракову деталі проєкту і розповіли про проведену роботу з підготовки до будівництва мосту Ямпіль-Косеуць, а також про вирішення великої кількості бюрократичних питань: викуп паїв, замовлення металу, розробку проєктних рішень.

Група компаній «Автострада» готова розпочати основні роботи одразу після узгодження точки примикання мосту з молдовської сторони», – зазначено в дописі Сергія Борзова.

Share:

Залишити відповідь