Контактная информация:

Державтоінспекція продовжує проводити профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак». Перевірка експлуатації державних реєстраційних номерів із дотриманням вимог чинного законодавства триватиме до 30 листопада.

Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ УМВС у Вінницькій області.

Останнім часом набрали масового характеру випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє правопорушникам уникати відповідальність за порушення Правил дорожнього руху та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.

Читайте:
77 шансов выиграть без депозита и вейджера!

До того ж, досить часто зараз можна побачити автомобілі, державні номерні знаки яких закриті різноманітними надписами.

«В Державтоінспекції розуміють настрої людей та їх бажання заявити про свою громадянську позицію — зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, — однак просимо врахувати, що у відповідності до законодавства нашої держави номерний знак повинен бути легкодоступний, а не закритий іншими предметами. Тож Державтоінспекція звертається з проханням до автовласників розміщувати відповідні надписи на склі або каркасі транспортного засобу».

Читайте:
Догляд за килимками запобігає захворюванням дихальних шляхів

 

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 гривень або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Читайте:
Догляд за килимками запобігає захворюванням дихальних шляхів

 

Пише: vinnitsa.info

Share:

Добавить комментарий