Державтоінспекція продовжує проводити профілактичні заходи під умовною назвою «Номерний знак». Перевірка експлуатації державних реєстраційних номерів із дотриманням вимог чинного законодавства триватиме до 30 листопада.

Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ УМВС у Вінницькій області.

Останнім часом набрали масового характеру випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє правопорушникам уникати відповідальність за порушення Правил дорожнього руху та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.

До того ж, досить часто зараз можна побачити автомобілі, державні номерні знаки яких закриті різноманітними надписами.

«В Державтоінспекції розуміють настрої людей та їх бажання заявити про свою громадянську позицію – зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – однак просимо врахувати, що у відповідності до законодавства нашої держави номерний знак повинен бути легкодоступний, а не закритий іншими предметами. Тож Державтоінспекція звертається з проханням до автовласників розміщувати відповідні надписи на склі або каркасі транспортного засобу».

 

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. За повторне вчинення порушення впродовж року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 гривень або громадські роботи терміном від 30 до 40 год. з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

 

Пише: vinnitsa.info

Share:

Залишити відповідь