У Вінниці представники найбільших мотоклубів області разом із співробітниками обласного управління ДАІ закликали водіїв усіх транспортних засобів дотримуватися Правил дорожнього руху та поважати один одного на дорозі.

Про це повідомляє Державтоінспекція УМВС України у Вінницькій області.

Біля входу до центрального парку відпочинку на площі Гагаріна зібралося більше півсотні байкерів, щоб провести акцію «Увага мотоцикліст!» та відкрити мотосезон 2015 року. «Така акція проходить традиційно кожного року по всій країні за ініціативи Національної асоціації мотоклубів України та за підтримки Державтоінспекції » – розповів організатор мото-зібрання Ігор Марценюк.» Її головна мета нагадати водіїв про таку категорію учасників дорожнього, як мотоциклісти, та нагадати водіям, що вони такі ж учасники дорожнього руху, як і водії автомобілів та закликав всіх присутніх до неухильного дотримання Правил дорожнього руху. Цю акцію підтримало і керівництво управління ДАІ у Вінницькій області.

Читайте:
Тормозные диски: где можно купить недорого?

За словами начальника управління ДАІ Вінницької Павла Солоненка: «Наше головне завдання забезпечити безпеку на дорогах, а тому така акція знайшла повну підтримку у Державтоінспекції. На великих перехрестях обласного центру водії мотоциклів розповсюджували листівки – звернення, в яких усім учасникам дорожнього руху пропонується бути ввічливими на дорозі та дотримуватися основних правил безпеки руху. Сподіваємося на позитивний результат, адже не секрет, що із настанням весняно – літного періоду на дорогах збільшується кількість двоколісного транспорту, що призводить до зростання чисельності аварій за участі водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів. Ми сподіваємося, що усі водії почують нас та змінять своє ставлення  до безпеки дорожнього руху».

Share:

Добавить комментарий