Вечером, 6 июля 2015 года, около 23-00 в г. Виннице произошло ДТП при участии сотрудника Винницкой областной прокуратуры. Находись в нетрезвом состоянии, прокурор протаранил автомобиль и попытался скрыться. В процессе этого, водитель влетел на детскую площадку.Как сообщил адвокат Виктор Смалий на своей страничке “ФБ”, ДТП произошло на л. Станиславского. На данный момент, происходит оформление аварии. Однако, работники милиции уже скрыли номера виновника, чтобы общественность не смогла узнать имя работника прокуратуры. Прокурор находится в неадекватном состоянии, угрожает людям.

 

Деніс Клімов, лідер Дорожнього контролю Вінниці, сказав, що дана інформація не підтвердилася. Від правоохоронців він дізнався, що винуватець ДТП – не працівник прокуратури, і не міліціонер. Чи справді це так, активісти Дорожнього контролю ще перевіряють.
У прес-службі прокуратури області заявили, що ДТП, яку скоїв нетверезий водій, дійсно мала місце. Однак, скоїв її працівник однієї з будівельних компаній Вінниччини.
Наразі, за даним фактом Державтоінспекцією складено протокол за ст. 130, 124, 122-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направлено на судовий розгляд.

 

Share:

Залишити відповідь