ДТП сталося о четвертій годині ранку. Автомобіль Volkswagen рухався в бік залізничного вокзалу. Chevrolet виїжджав з другорядної вулиці на Соборну. Зіткнення сталося на перехресті вулиць Соборної та ТеатральноїУ Volkswagen їхало двоє. Водій,  22 -річний вінничанин, загинув. Пасажира 1994 року народження у важкому стані в реанімації. Про стан його здоров’я лікарі не кажуть, чекають дозволу родичів.
В коментарях під статею на сайті «На Соборній сталася жахлива аварія — загинув 22-річний вінничанин» багато хто звинувачує таксиста на «Chevrolet». Водій таксі Володимир, знаходиться у лікарні швидкої допомоги і говорить про те що не винен.- Я виїжджав з вулиці Театральної, знизу від «Тіфліса», — розповідає водій таксі. — Зупинився на перехресті подивитися чи немає машин мені на зустріч, які їдуть з Хмельницького шосе. Включив першу передачу переїхав трамвайні колії, мав рухатись далі, як в лівий бік мого авто, врізався Volkswagen на великій швидкості. Від удару мене розвернуло на 90 градусів. Іншу машину занесло, вона врізалась в стовб, перекинулась.

За словами водія в нього швидкість була кілометрів 120 на годину. І він не міг вгадати що на пустинну вулицю на такій швидкості вискочить авто.— Volkswagen гнався не менше ста кілометрів на годину, — говорить Володимир. — Думаю що вони їхали з Хмельницького шосе, бо від універмагу не могли таку швидкість набрати. На під’йомі до Соборної дорога закрулюється, там школа, тож водій Volkswagen почав видно тормозити на колії і його занесло.
1453724665_авария
Джерело: 20minut.ua
Share:

Добавить комментарий