Свідки, що бачили аварію стверджують — у ДТП винуватий водій «Пежо». — Я точно знаю, коли відбулася аварія — о 12:25, — розповідає вінничанин Ігор, який оформлює автострахування біля АТБ. — Мерседес їхав по головній дорозі (по Ватутіна — авт.), а Пежо виїжджав з провулку, що навпроти АТБ.

Вантажівка, яка також їхала по дорозі «поступилася», щоб проїхав Пежо. А водій Мерседесу мабуть хотів проскочити. Не вийшло — він вдарив у бік виїждчаючого Пежо. Через сильний удар машина стала завалюватися на інший бік та по інерції ще переїхала дорогу.

Ігор також розповів, що аварії тут часто відбуваються. І все тому, що на дорозі немає розмітки для авто та перехожих. — На минулому тижні також була аварія, а все тому, що люди перебігають дорогу, а переходу тут немає, — каже чоловік. — Дуже велика відстань між переходом, що на «Мрії» та переходом, що на Автовокзалі. Що мерії шкода білої фарби? Люди кажуть, що приїжджали два екіпажі швидкої допомоги — одна з машин забрала жінку та її сина, що сиділи в Пежо. Патрульний Семен Павленко підтвердив версію свідків аварії. — Але про винуватців ДТП ще говорити зарано, — каже поліцейський. — Слідчі дії ще тривають.

99999999999999999999999999999999999999

Жінку забрала швидка із незначними травмами — рана на лобі. А дитина не отримала травм, і поїхала зі своєю мамою.

Ссылка на источник: 20minut.ua

Share:

Залишити відповідь