Нерегульований пішохідний перехід на перехресті вулиць Івана Богуна та Чорновола облаштовують острівцями безпеки. Через те, що ця «зебра» була однією з найдовших у Вінниці, на ній часто траплялись ДТП.

«Це один з останніх найдовших переходів міста — через сім смуг руху при загальній ширині дороги біля 35 метрів» — пише на своїй сторінці у Фейсбук, урбаніст, радник міського голови та експерт з організації безпеки дорожнього руху, Віктор Перлов.

Острівці безпеки допоможуть пішоходам скоротити час перебування на проїжджій частині.

«Острівці безпеки впорядковують ширину смуг згідно оновлених державних будівельних норм, що сприятиме зниженню швидкості транспорту та зменшить час перебування пішоходів на проїжджій частині (а отже час існування небезпеки). Крім того, перехід розбивається на окремі ділянки, на яких автомобілі наближаються тільки з одного боку» — стверджує Віктор Перлов.

Також урбаніст зазначив, що протягом 2019-го року острівцями безпеки облаштували подібні нерегульовані пішохідні переходи наЮності (біля Магігранду), Хмельницькому шосе (біля Західного автовокзалу) та розроблено проект переходу на Соборній (поблизу 2 школи).

Бетоні конструкції острівців виготовляють ветерани АТО – «Соціальне підприємство УВВ інжиніринг».

Share:

Добавить комментарий