За прогнозами синоптиків, 5-9 лютого у Вінниці очікується погіршення погодних умов. Окрім сильного снігопаду, прогнозують також пониження температури та ожеледицю на дорогах. Водіїв просять не паркувати автомобілі на узбіччях, аби не перешкоджати снігоприбиральній техніці. Також вінничан закликають бути обережними на дорогах та без потреби не виїжджати на власних автівках.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 7-9 лютого очікується зниження температури повітря. Вночі – до -13° морозу.У зв’язку з такими погодними умовами може бути ускладнений рух транспорту на дорогах міста.

«Наразі на дорогах міста працює 25 одиниць техніки. Проїжджі частини посипаємо протиожеледною сумішшю. Зупинки громадського транспорту та тротуари прибирає малогабаритна техніка та 150 двірників. Оскільки за прогнозами синоптиків очікується погіршення погодних умов, наші комунальні служби працюватимуть і вночі. Ми просимо вінничан не виїжджати без потреби на дороги, а також не паркувати автомобілі на узбіччях, аби ми могли прибрати сніг», – розповів начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міськради Вячеслав Хілінський.

Начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства Павло Кедись зазначив, що на прибудинкових територіях сніг прибирають 580 двірників та 21 одиниця техніки.

Поблизу закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій – прибирання мають забезпечити їхні керівники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою міста, її виконання контролює Муніципальна варта.

Share:

Залишити відповідь