У Вінниці, по вулиці Лебединського облаштовують велодоріжку. Роботи проводяться від вул. Привокзальної до вул. Максима Шимка. Смуги будуть по обох боках проїжджої частини, ширина кожної з них 1,5 м.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Активно розвивати велоінфраструктуру у Вінниці почали з 2011 року. Саме тоді у місті з’явилися перші велодоріжки. На сьогодні велоінфраструктура міста одна із кращих в Україні. У місті діє муніципальний велопрокату Nextbike. Минулого року також встановили станції велоСТО та мапи велосипедних маршрутів.

«У 2013 році була розроблена та затверджена рішенням сесії міської ради Програма розвитку велосипедного руху у м. Вінниця на 2013-2020 роки. Тоді було поставлено ціль облаштувати 85 км велосипедних маршрутів різного типу та влаштувати велопарковки по всьому місту. Наразі ми облаштовуємо велодоріжку по вул. Лебединського 1,8 км.

Велосипедисти можуть їхати не по тротуарах, а по спеціальних доріжках, аби не було конфліктів між ними та пішоходами. Минулого року ми нанесли розмітку з обох боків у вигляді білої суцільної смуги. Таким чином ми намагались підготувати водіїв до появи на цій дорозі до велосипедної доріжки. Тепер повісимо знаки, зробимо червоні велопереїзди та нанесемо піктограми», – розповідає керівник розвитку велоінфраструктури у Вінниці Андрій Сорокін.

Загалом у місті вже облаштували 75 км велодоріжок.

Share:

Залишити відповідь