ДТП сталася на перехресті біля колишнього Пивзаводу близько 20.10 вечора. Зіткнулися автомобілі ВАЗ-2110 та «Опель». Вінничанин Володимир став очевидцем аварії і записав усе на відеореєстратор, пише 20minut.ua

— Ми стояли в лівому ряду, щоб повернути на Київський міст, — розповідає свідок ДТП

— Водій ВАЗ-2110 був першим на світлофорі. Ми почали акуратно рухатися — на дорозі каша зі снігу. Водій з зустрічної смуги, на «Опелі» вирішив пролетіти на жовтий, побачив, що ми почали повертати, і почав гальмувати. Але швидкість для такої погоди він взяв немаленьку — кілометрів 50-60. Ну, і врешті сталося зіткнення, у «ВАЗа» розбита вся передня частина автомобіля.

— Я увімкнув запис відеореєстратора, під’їхав до Набережного кварталу, припаркувався там і побіг на місце аварії, — розповідає далі Володимир.

— Чоловік, що був за кермом, стогнав, вочевидь йому було погано. Я викликав швидку і поліцію, вони приїхали протягом п’яти хвилин і вже розбиралися, що там трапилося. А через якийсь час травмований водій вийшов з машини, накульгував — я йому сказав, що в мене є відео ДТП і лишив свій номер телефону. Чоловік розповідає, що коли вже поїхав далі, поліцейські з медиками ще стояли й оформлювали ДТП.

— Через хвилин 10 після того, як я поїхав, мені зателефонували з поліції і повідомили, що водії розійшлися згідно європротоколу.

Джередло: 20minut.ua

Share:

Залишити відповідь