У Вінниці запрацює система фіксації правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі (КАФ). Департамент патрульної поліції погодив 7 місць встановлення камер автоматичної фіксації у місті Вінниця при умові забезпечення належного освітлення у темну пору доби, де працюватимуть камери.

Перелік місць, де працюватимуть камери автоматичної фіксації

Київська, 79 (в напрямку вул. С. Зулінського)

Київська, 126 (в напрямку вул. Гонти)

Хмельницьке шосе, 75-а (в напрямку вул. Магістратської)

Пирогова, 59 (в напрямку вул. Зодчих)

Перехрестя вулиць Шевченка та Келецької (у напрямку вул. Пирогова)

Юності 46/28 (перехрестя Юності та Андрія Первозваного в напрямку вул. Келецької)

Лебединського, 13 (в напрямку Немирівського шосе)

Зазначимо, що наразі визначені місця, де будуть камери. Вони поки що не працюють. Також ми з’ясували, що на першому етапі роботи будуть фіксувати перевищення швидкості.

Як повідомляла Вінниця.info, в травні на трасах М-12 та М-21 в межах Вінницької області встановили камери автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Їх облаштували на трьох ділянках дороги по трасі М-12 в Ксаверівці, Якушинцяхі і Писарівці. Один комплекс ставлять на дорозі М-21 в Стрижавці.

Нагадаємо, в 2021 у Вінницькій області заплановано встановлення 11 комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Довідка.

Після фіксації події Системою інформація буде надходити до центру обробки даних автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху Департаменту патрульної поліції, де розглядається уповноваженим поліцейським, з врахуванням відомостей отриманих з відповідних баз даних (реєстрів), необхідних для винесення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (Постанова).

Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, несе відповідальна особа:

  • фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб;
  • належний користувач відповідного транспортного засобу, якщо відповідні дані внесено в Єдиний державний реєстр транспортних засобів

У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України до адміністративної відповідальності притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України. Постанова може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Після винесення Постанова друкується на паперовому бланку із спеціальними елементами захисту та протягом трьох днів надсилається відповідальній особі рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи) або вручається особі, яка ввезла транспортний засіб (іноземна реєстрація) на територію України, відповідними підрозділами Державної прикордонної служби України. Постанова набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення.

Share:

Залишити відповідь