18 січня в селі Рубань Немирівського району на ходу загорівся автомобіль. Водій, який перебував у салоні – загинув на місці. Подія сталася о 18:42 на вулиці Соборній.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Вінницькій області.

«На ходу зайнявся легковик Daewoo Sens. Ймовірною причиною займання стала несправність газобалонного обладнання. Водій, який знаходився в салоні авто, загинув. Пожежу було ліквідовано о 09:17», – повідомляє прес-служба.

Рятувальники Вінниччини звертаються до водіїв, чиї автомобілі мають газове обладнання, дотримуватися відповідних правил безпеки.

Найголовніша умова для безпечної експлуатації ГБО – відсутність запаху газу. Якщо всі з’єднання герметичні, його не буде. А от якщо запах з’явився, це серйозний сигнал до того, що використання системи потрібно припинити і не відновлювати доти, поки її не перевірить фахівець.

При справній системі в салоні газом не пахне.

«На авто з ГБО-4 покоління такої проблеми немає. Але безпека не обмежується тільки використанням правильного автомобільного газового обладнання. Особливі вимоги газ пред’являє до стану електрики автомобіля, до його системи запалювання і чистоти повітряного фільтра», — додають рятувальники.

Share:

Добавить комментарий